Lycanthropia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lycanthropia

Gyilkos kór, mely benned rejtőzködik
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Dark Rose park

Go down 
4 posters
SzerzőÜzenet
Riam Barton
Admin
Riam Barton


Hozzászólások száma : 52
Tartózkodási hely : Salem
Csoport : Lycon
Csoporton belül : Alfanőstény
Registration date : 2007. Aug. 17.

Dark Rose park Empty
TémanyitásTárgy: Dark Rose park   Dark Rose park Icon_minitimeVas. 26 Aug. 2007, 13:49

A belváros egy nyugodtabb zugában helyezkedik el eme zöld terület. Vadregényes táj, hatalmas tölgyek, a nevét mégis egy rejtélyes virágról kapta. A sötét rózsáról, ugyanis a parkon belül ébenfekete szirmú virágok nyílnak a bokrokon. Nem tudni miért gyűltek egy helyre, hiszen ez nagyon ritka növény, mégis Salemben egy egész ligetet betöltenek. Boszorkányság lenne? Sokan úgy vélik, hogy természetfeletti hely ez.
Vissza az elejére Go down
https://lycon.hungarianforum.com
Adam Broderic

Adam Broderic


Hozzászólások száma : 3
Registration date : 2007. Sep. 04.

Dark Rose park Empty
TémanyitásTárgy: Emlékek   Dark Rose park Icon_minitimeSzer. 05 Szept. 2007, 09:54

Lassan haladtam a parkban, és elmerengve figyeltem a fekete rózsákat. Nemsokára egy padra ültem le, hogy a hatalmas tölgyeket figyelve elgondolkozzak az elmúlt idők eseményeiről. Bár már én is alig emlékeztem rá, most mégis felötlött bennem Susan. Ő volt az a nő, akivel alig két éve ismerkedtem meg, és aki egy banda háború során életét veszítette. Talán ha két hónapot voltunk együtt, de a halála nagyon megrázott. Mostanában egyre többször jutott eszembe a nő, és ekkor mindig fájt belűl mindenem. Most azonban legyőztem belső fájdalmamat, s a kék eget néztem, ami még mindig el tudott kápráztatni..
Nemsokára emberi léptek zajára kaptam fel a fejemet. Egy fiatal pár haladt el előttem a parkban, kéz a kézben, s nagyon boldognak látszottak. ~Ők legalább boldgokok.~-gondoltma magamban, majd ismét az eget néztem, de a látvány már cseppett se kötötte le a figyelmemet. Nemsokára fel álltam a padról, s a lakásom felé vettem az irányt, hogy kipihenjem a fáradalmaimat.
Vissza az elejére Go down
Natasha Darishnikov

Natasha Darishnikov


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Sep. 03.

Dark Rose park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Rose park   Dark Rose park Icon_minitimeCsüt. 06 Szept. 2007, 19:58

*Natasha ma is, mint minden reggel elindult, hogy teljesítse a kötelezően kiírt feladatokat, hogy kondiban tartsa magát. Elvégre szupermodell és nem lazsálhat. Elég 50dkg felesleg és máris más sétál helyette a kifutókon. Persze, most ez a veszély nem fenyegeti, hisz egy film egyik főszerepét kapta meg, s ezért utazott Salembe is, hogy leforgassa élete első moziját és ha minden sikerül, New York-i szupermodellből Hollywoodi filmcsillaggá válhasson...Natasha egyedül hagyta el a szállodát, Szergej nélkül. Fekete edzőnadrágot és egy fehér topot kapott magára, valamint egy pár szintén fekete sportcipőbe bújtatta lábait. Körbekérdezősködött, s azt mondták neki, hogy a park a legalkalmasabb hely arra, hogy nyugodtan kocoghasson élvezve a csodaszép természet varázsát. Natasha így is tett. Egy bérelt , ezüstszürke Porche-vel érkezett a park bejáratához, majd miutén leparkolta a kocsit, besétált a parkba, tett néhány bemelegítő mozdulatot, bekapcsolta mp3 lejátszóját, a hallgatókat a fülébe illesztette, s már szólt is az Amerikai álom című film főcímdala, Natasha pedig lassú kocogásba kezdett. Ahogy futott a kikövezett úton, a köveg apró pattogása hallattszott, s ahogy egyre beljebb ért a park sűrűjébe, már néhol gallyak is reccsentek a talpa alatt. Futás közben szinte teljesen kikapcsolt, nem gondolt semmire, csak a szabadságra.Lement még néhány szám, miközben kissé elfáradt, odakocogott az egyik padhoz, s szinte levetette rá magát, s pihegve vette a levegőt.*
Vissza az elejére Go down
Amy Lee

Amy Lee


Hozzászólások száma : 16
Age : 34
Tartózkodási hely : Salem
Csoport : Boszorkányok
Csoporton belül : Boszorkányok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 24.

Dark Rose park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Rose park   Dark Rose park Icon_minitimeCsüt. 06 Szept. 2007, 20:19

Lassú léptekkel sétál a parkban, immáron órák óta. Ez egy olyan hely, ahol mindig sikerül megnyugodnia. Márpedig mostanában egyre többször idegesíti fel valami a boszorkányok vezetőjét. Példának okáért rögtön a lyconok... bár természetesen a vadászokért sincs oda... Nem... nem magáért aggódik, hisz őt egy sehonnai jöttment alligha tudná legyőzni. Nem. Ő a többiek miatt aggódik. A fiatalabbak, a gyengébbek miatt... Bizony nagy a felelősség, ami Amy pozíciójával... hatalmával jár. Nem is véletlenül lett az, aki... a boszorkányok vezetője...
Amy odasétál egy rózsabokorhoz... kék tekintete elgondolkodva szemléli az éjsötét szirmokat. Varázslat... valóban... az az oka, hogy e parkban ily sűrűn nő ez a ritka s különleges növény... Amy sóhajt.
*Emlékszem, hogy milyen voltam a legelején... csak egy kislány, akit elszakítottak a családjától. Sosem értettem, miért fűztek mindig olyan nagy reményeket hozzám... hát... végül megtudtam... hiszen én lettem a legerősebb. Most én vagyok a legerősebb, a boszorkányok között. Olyan dolgokra vagyok képes, melyekről mások még álmodni sem mernek... ám ez mérhetetlen felelősséggel jár együt.*
Amy kisöpör néhány vörös hajszálat arcából, majd lassú léptekkel folytatja valamikor órákkal ezelőtt megkezdett sétáját. Kezében egy szál sötét rózsát tart... szúrós... tüskés... ám furcsa módon a boszorklány kezét mégsem szúrják meg a tüskék... végtére is boszorkány... érthető... legalábbis azok számára, akik ismerik a boszorkányok, vadászok és lyconok létének titkát. Valamivel később elsétál egy pad előtt, melyen egy nő ül. Nem sétál nagyon messzire, egy közeli fa mellett megáll, hátátt a fa törzsének veti, s gondterhelten felsóhajt. Arckifejezése is azt sugallja, hogy bizony vannak gondjai a fiatal nőnek.
Vissza az elejére Go down
Natasha Darishnikov

Natasha Darishnikov


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Sep. 03.

Dark Rose park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Rose park   Dark Rose park Icon_minitimeCsüt. 06 Szept. 2007, 20:49

*Natasha letörli arcáról az apró izzadságcseppeket, majd kikapcsolja a mp3 lejátszóját, melyből épp a The Police- Bring on the ninght című száma szólt.*
~ Még kellene futni néhány kört, de semmi kedvem. Most Szergej sincs a nyakamon, ő nem figyel, így talán kihagyhatnám.~*Gondolja, s észreveszi, hogy kikötődött a cipőfűzője. Lehajol, hogy megkösse, ám ekkor elsétál előtte valaki, csak a lábakat látja, s az azok alatt reccsenő , apró faágak hangját hallja. Mikor bekötötte a cipőjét, csak akkor néz föl, s akkor látja meg a fiatal nőt, amint az épp egy fának dől neki, s gondterhelten sóhajt egyet.* ~ Hát, nem túl bíztató látvány...olyan letörtnek tűnik...~*Natasha körbepillant, hátha van rajtuk kivül más is a parkban, aki talán a nővel van, de nem lát senkit. Natasha nem nagyon szereti beleütni az orrát mások dolgaiba, de látja a nő arckifejezését és tudja jól, hogy ilyenkor a legjobb egy baráti elbeszélgetés, hisz ő is volt ilyen helyzetben, sőt , nem is egyszer, amióta felfedezték. Csak ő nem tudta megbeszélni senkivel, ezért nyúlt a drogokhoz és az alkoholhoz. Ezért úgy dönt, hogy megpróbálja megtudni, mi lehet a nő baja, talá segíthet 1-2 tanáccsal.*
- Hello, jól érzi magát?..-*kérdi meg Natasha, s a kérdezett hallhatja a nő orosz akcentusát.*
- Nem akar leülni?
Vissza az elejére Go down
Amy Lee

Amy Lee


Hozzászólások száma : 16
Age : 34
Tartózkodási hely : Salem
Csoport : Boszorkányok
Csoporton belül : Boszorkányok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 24.

Dark Rose park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Rose park   Dark Rose park Icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2007, 22:28

*Egyik oldalról a vadászok, a másikról a lyconok... koránt sincsenek jó helyzetben a boszorkányok. Bár egy képzett boszorkány könnyedén megvédheti magát, mindig vannak olyanok, akik belesétálnak mindenféle csapdába... Nem lehetek mindig ott, hogy megvédjem őket... a közhiedelemmel ellentétben még én sem vagyok mindenható...*
Átható, kék tekintete ismét végigfut a parkon, no meg a jelenlévőkön. Érzi... tudja, hogy most nincs veszélyben. Bár ő koránt sem vadász, de attól még megérzi, ha fenyegeti valami... a mágia bizony csodálatos dolgokra képes. És ha valaki tökéletes összhangban van vele... ha valaki tökéletesen képes uralni... az bizony képes lehet olyan dolgokra, melyeket a közönséges emberek már a csoda kategóriába sorolnak... És Amy mind között a legkülönbb...
*Mások azt hiszik, olyan könnyű nekem. A létező leghatalmasabb boszokrány vagyok. De ez nem csak előnyökkel jár, hanem borzalmasan nagy felelősséggel is... a legtöbben csak a hatalmat látják... a hatalmat, amivel a világ urává válhatnék, ha arra használnám... De természetesen nem használom arra az erőmet. Én nem az a fajta ember vagyok. Meg különben is... minek kellene nekem még több felelőség? Épp elég ez is... épp elég nekem, hogy a boszorkányokat vezetem...*
A tőle nem messze, egy padon ücsörgő nő ekkor megszólítja.
*Ennyire látszott volna rajtam, hogy milyen gondterhelt vagyok?*
Néhány másodperccel később Amy a feltehetően orosz - a beszéde alapján legalábbis - nőre pillant, majd bólint.
- Köszönöm. Jól vagyok... - mondja. - Azt hiszem... legalábbis... - újabb bólintás következik. - Ha nem zavarok, akkor leülnék. - mondja, és le is ül Natasha mellé a padra.
Vissza az elejére Go down
Natasha Darishnikov

Natasha Darishnikov


Hozzászólások száma : 7
Registration date : 2007. Sep. 03.

Dark Rose park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Rose park   Dark Rose park Icon_minitimePént. 14 Szept. 2007, 13:26

- Nem zavar , tessék csak..-*mutat a pad felé, hogy nyugodtan helyezze magát kényelembe a nő.*~Olyan, mint egy kifacsart citrom. Lehet hogy gondokkal küszködik? Esetleg nincs pénze? Nem, nem hinném, nem tűnik szakadtnak. Talán valami pasi lehet a probléma...~-Gondolta Natasha, majd , miután a nő leült a padra, Natasha felé fordult.*
- Natasha Darishnikov vagyok-*nyújtotta a kezét a nő felé, s közben folytatta.*
- Csak most érkeztem a városba, de Salem káprázatos hely...-*Látta Amy-n, hogy a nő továbbra is olyan gondterheltnek tűnik.*
- Mondja, segíthetek valamiben?...Látom, gondjai vannak...Jaj, bocsánat, nem akartam tolakodó lenni, csak tudom magamról, hogy ilyenkor nekem is jólesik, ha valakinek kibeszélhetem a gondjaimat és ezt általában a legjobb egy idegennek, akivel valószínűleg soha többé nem találkozik az ember...*mondta, majd várt, hogy Amy mit felel...*
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Dark Rose park Empty
TémanyitásTárgy: Re: Dark Rose park   Dark Rose park Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Dark Rose park
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lycanthropia :: Salem :: Belváros-
Ugrás: