Lycanthropia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lycanthropia

Gyilkos kór, mely benned rejtőzködik
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Egy kis falu Salemtől nem messze

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Constantine Wilson

Constantine Wilson


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2007. Sep. 11.

Egy kis falu Salemtől nem messze Empty
TémanyitásTárgy: Egy kis falu Salemtől nem messze   Egy kis falu Salemtől nem messze Icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2007, 21:42

Távolról egy motor zúgása hallható az út felől, ahogy egyre jobban közeledik egy kis falucska felé, amit még a térkép se jelöl, de ott van, s ezt minden bizonnyal tudja az ide érkező is. Felcsillan a fekete motor, s a rajta ülő fekete ruhás alak. A Falú utcáin csend is nyugalom, már mindenki megszokhatta a motor hangját, hisz gyakori vendég itt az vándor, aki érkezik. Eme kis elhagyatott, s főleg szegények által lakott faluban Constantine Wilson, egy megbecsült ember, hisz gyakran hoz élelmet, gyógyszert, bár nem sokat, hisz saját pénzén veszi, s az sincs túl sok, mégis, itt mindig nagy öröm, ha megérkezik. Constantine hittérítő, bár a démon űzései miatt híresebb személyiség itt, főleg, hogy ő nem olyan, mint a legtöbb hasonló foglalkozást űző, hisz ő ingyen dolgozik szívvel lélekkel.
A motor begördül a kis falucska főutcáján, s egyenesen az egyik házhoz megy, s ott leparkol.
- Constantine bácsi! – hallatszik egy kislány kiáltása, s oda fut hozzá. A férfi ránéz a kislányra, s elmosolyodik.
- Lily, hogy vagy? Nézzenek oda, mekkorát nőttél, mióta utoljára itt jártam – mondja kedvesen mosolyogva, miközben leszáll a motorjáról, s a kislány elé térdel.
- Constantine bácsi... jól vagyok, de John azt mondta tegnap, hogy démont látott az ágyam alatt, s azóta nem merek ott aludni – mondja félve a kicsi lány, mire Constantine elmosolyodik. Sok felnőtt nevetne csak a lány „butaságán”, de ő nem olyan.
- Hm…értem, akkor tudod mit csinálunk? – lassan a zsebébe nyúl.
- Mit? – kérdi Lily.
- Ezt a keresztet… – ezzel egy kis keresztet húz elő a zsebéből, s a kislány markába rakja - …felrakod az ágyad felé, s ígérem, hogy egy démon, se mer téged éjszakánként bántani, de ha mégis megközelítene egy, arról tudni fogok, s jövök is azonnal – kedvesen halk hangon beszél, s közben megsimogatja a kislány arcát.
- Köszönöm Constantine Bácsi!
- S most menj anyukádhoz, hisz biztos már keres.
- Rendben…majd Constantine bácsi bejön hozzánk? – kérdi Lily nagy szemekkel.
- Majd kiderül Lily, de lehet – mosolyodik el, majd mikor a kislány boldogan bólint feláll, leporolja kabátját, s körbenéz, majd leül a motorjának ülésére…valamit érez, de nem tudja, hogy mit is pontosan. Talán Démon mászkál a közelbe? Nem, nem tudja biztosan, de ha igen, az úgyis kiderül elég hamar…
Vissza az elejére Go down
Amy Lee

Amy Lee


Hozzászólások száma : 16
Age : 34
Tartózkodási hely : Salem
Csoport : Boszorkányok
Csoporton belül : Boszorkányok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 24.

Egy kis falu Salemtől nem messze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis falu Salemtől nem messze   Egy kis falu Salemtől nem messze Icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2007, 22:13

Lassan sétál végig az aprócska falu egyik utcáján. Lassú, nyugodt léptei alapján a nő nem siet sehova... s ez így is van. Azért érkezett ebbe a kis faluba, hogy utánnanézzen, az egyik kislány valóban boszorkány e... Ha az, akkor természetesen magával viszi az iskolába. Ott van biztonságban... ott lenne kizárólag biztonságban, ha Amy gyanúja bebizonyosodik.
*Olyan visszamaradott az emberiség... még mindig a sátán követőinek tartja a boszorkányokat, pedig ez egyáltalán nem így van. Én is boszorkány vagyok, méghozzá nem is akármilyen boszorkány... a sátán meg még mindig nem jelentkezett a lelkemért... és nem is fog. A boszorkányok sosem szolgálták a sátánt, és soha nem is fogják szolgálni...*
A fiatal nő kisöpör néhány vörös hajszálat arcából, s sóhajt. Tisztán él még emlékezetében a nap, mikor érte jött el egy boszorkány. Fiatal lány volt, alig hét éves... aznap látta utoljára a szüleit. Attól a naptól fogva a boszorkányok között élte az életét... s mára az iskola vált az otthonává... az iskola az élete...
* Nem véletlenül teszek annyit a védelmében... a fiatalabbak védelmében... nem csak azért, mert ez a feladatom... hanem azért is, mert így a helyes...*
S a föld leghatalmasabb boszorkánya tovább folytatja útját célja felé. Nem tudja, melyik házba is kell mennie, de ha valóban van egy kis boszorkány a faluban, azt hamarosan tisztán érezni fogja. Eddig is érzett valami halvány vibrálást... de az még nem bizonyít semmit... Néhány perccel később Amy megtorpan egy ház előtt. Tisztán érzi, hogy jó helyen jár, s hogy odabent van valaki, aki boszorkánynak született... Azonban szinte azonnal észreveszi a ház előtt motorja társaságában jelen lévő férfit is... megáll tőle pár méterre, és vár. Nem tudja, hogy a férfi megérzi e, hogy ki ő... hogy mi ő... de Amy mindig felkészül mindenre... akár még a harcra is...
Vissza az elejére Go down
Constantine Wilson

Constantine Wilson


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2007. Sep. 11.

Egy kis falu Salemtől nem messze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis falu Salemtől nem messze   Egy kis falu Salemtől nem messze Icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2007, 22:54

Lépteket hall…hátra pillant, s egy nőn akad meg a szeme…nagyon nem illik ide,s eme furcsa érzés, talán felőle jön. Különös, nem tűnik démonnak, ha csak nem épp férfi szíveket összetörő ember démon, hisz ahogy végig méri Constantine a nőt, látja, hogy gyönyörű.
~ Szép hölgy, de minden bizonnyal nem helybeli, s olyan furcsa, amit érzek felőle. Biztosan nem ember, de ha démon is, akkor olyan, amilyennel még nem találkoztam, bár nem hiszem, hogy az lenne. Nappal van…ilyenkor csak kevés démon képes járni a napon. ~ hangzik fel a fejében a gondolat, majd elővesz egy cigarettát, s rágyújt. Lassú léptekkel megindul a nő felé, de egy bizonyos távolságban megáll…talán pont a cigi miatt. kiveszi a szájából,s a nőre néz.
- Szép napot! – köszön, s cigire mutat – zavarja esetleg? – közben kabátját megfújja a szél, s megvillan a kereszt. Választ nem nagyon várva kérdez még egyet – Mi járatban egy jómódú hölgy, eme kis szegény faluban?
Vissza az elejére Go down
Amy Lee

Amy Lee


Hozzászólások száma : 16
Age : 34
Tartózkodási hely : Salem
Csoport : Boszorkányok
Csoporton belül : Boszorkányok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 24.

Egy kis falu Salemtől nem messze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis falu Salemtől nem messze   Egy kis falu Salemtől nem messze Icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2007, 23:04

*Ennyit arról, hogy korán végzek...*
Állapítja meg magában Amy, miközben az ismeretlen férfi elindul felé.
*Vajon miért kellett megszólítania? Esküszöm legközelebb, ha boszorkánytanoncok után járok, előtte magamra olvasok valami láthatatlanná tévő igét...*
Végül ismét a férfira pillant, s nemet int fejével.
- Nem. - mondja egyszerűen. - Nem zavar.
A szélnek hála vethet egy pillantást a pasasnál lévő keresztre. Egy gyanú ébred benne, de míg nem válik bizonyossá a dolog, addig inkább nem is törődik vele... Elvégre démonvadászok és ördögűzők bárhol felbukkanhatnak...
*Nagyon nem csípem azokat a fazonokat... a legtöbbnek, akivel eddig találkoztam szent meggyőződése volt, hogy máglyán a helyem... ezek után szerintem egyáltalán nem meglepő, hogy nem vagyok oda értük... de vajon mit kereshet ez az alak pont itt? Hm... úgy sejtem, hogy hamarosan úgyis megtudom... -.-*
Az őt megszólító vad idegen férfira pillant, és vállat von.
- Mondjuk úgy, utánna kell járnom valaminek. - mondja. - Egy iskola igazgatónője vagyok, és van itt valaki, aki járhat majd az iskolába...
*És még nem is hazudtam... végül is tényleg iskolát vezetek... a boszorkányok iskoláját... boszorkánynak mindenki születik, de az erőnket meg kell tanulnunk kordában tartani. Egy tanulatlan boszorkány hatalmas veszélyt jelent a világra. Épp ezért fogom magammal vinni ezt a lányt is...*
Amy ajkaira halvány mosoly kúszik.
- Ön sem idevalósinak tűnik. - jegyzi meg. - Átutazó?
Ha most lycon vagy vadász állna vele szemben tisztán érezné a nőből áradó hatalmas erőt... az evilági legerősebb boszorkány... bár... bár talán a férfi is megérzi... elvégre nem akármi a foglalkozása...
Vissza az elejére Go down
Constantine Wilson

Constantine Wilson


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2007. Sep. 11.

Egy kis falu Salemtől nem messze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis falu Salemtől nem messze   Egy kis falu Salemtől nem messze Icon_minitimeSzer. 12 Szept. 2007, 23:46

Constantine elmosolyodik, s bólint.
- Áhh értem…Itt biztos talál megfelelőt, aki eme megtiszteltetésben részesülhet. Kedvesek a helyiek, csak sokak elég szegények sajnos. – lassan közelebb sétál a nőhöz, s a szemébe néz, majd megázza a fejét.
- Nem vagyok helyi. Én hozok ételt, gyógyszert, bár csak annyit, amennyi tőlem telik. Esetleg, ha bármi gondjuk van, akkor megpróbálok segíteni. – körbenéz a falun – Sajnos az ilyen helyeken gyakran megszáll ártatlan lelkeket a gonosz, hisz sok a keserűség, s a bánat. – a nőre néz – de gondolom ön is csak mesének tartja a démonokat, mint sokan mások. Azonban a helyiek megtapasztalták már sokszor, hogy valóság, s a hitük az ami tartja bennük a lelket. – majd a fejéhez kap – Ohh el is felejtettem Constantine Wilson vagyok a Salem közelében lévő kolostor hittérítője. Ahogy sokan mondják isten szolgája…Bár mással is foglalkozok, mint láthatja, nem csak térítéssel. A szegényeken való segítés az egyik nagyobb feladatom, mit önként, s ingyen vállalok. Nem hiszek a pénzen megvett megváltásban, áldásban – nyugodt hangon beszél, néha beleszív a cigarettájába, majd füstöt kifúja, de elfordítja a fejét, hogy ne a nő képébe fújja, még véletlenül se. Érez valamit, de egyenlőre, még tapogatózik.
~ Ha Démon, akkor se provokálhatok ki itt egy nyílt küzdelmet…túl sok az ártatlan…a saját életem nem érdekel, de az övék igen…szenvednek így is eleget, nem kell még egy ilyen esemény is nekik, bár nem tűnik démonnak, de nem is tűnik embernek… ~ gondolja magában.
Vissza az elejére Go down
Amy Lee

Amy Lee


Hozzászólások száma : 16
Age : 34
Tartózkodási hely : Salem
Csoport : Boszorkányok
Csoporton belül : Boszorkányok vezetője
Registration date : 2007. Aug. 24.

Egy kis falu Salemtől nem messze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis falu Salemtől nem messze   Egy kis falu Salemtől nem messze Icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2007, 14:11

Elgondolkodva szemléli a vele szemben álló férfit.
*Kezd túlbonyolódni ez a dolog... Úgy terveztem, hogy csak jövök, aztán pedig megyek, méghozzá a kislánnyal együtt... erre ez az alak... Hm... egen... egyre határozottabban érzem, hogy itt még bizony bajok lesznek. Legközelebb biztosan magamra olvasom azt a hatásos láthatatlanná tévő igét, mielőtt elindulnék... vagy minimum azt a kedves kis bűbájt, ami elintézi, hogy senki se lásson érdekes embernek...*
Amy hátraveti hosszú, lángvörös haját, s kék szemeivel fürkészőn figyeli a férfit. A vörös hajzuhatag, mely eddig takarta a fiatla nő vállát, most annak hátára hullik, s így láthatóvá válik a boszorkány vállán a tetoválás, mely a boszorkányok egyik ősi jelét ábrázolja... ősi és misztikus...
*Nem szeretem az ördögűzőket... valamiért mindegyiknek meggyőződése, hogy máglyán van a helyem... ez pedig nekem marhára nem tetszik. Rühellem a máglyahalálnak már a gondolatát is... meg amúgy sem szándékozom elhalálozni a közeljövőben... oda lenne a jóhírem is, ha pont egy halandónak sikerülne a túlvilágra küldenie... de hát könyörgöm, milyen visszamaradott felfogás már az, hogy a boszorkányok a sátánt szolgálják? Ez kérem egetverő hülyeség... és mint a boszorkányok vezetője mondom... izé... gondolom ezt... közünk nincs a sátánhoz... hm... érdekes napnak ígérkezik ez a mai... miért sejtem úgy, hogy hamarosan megint meg fog fájdulni a fejem?*
Tekintete elgondolkodva fürkészi a férfit.
- Felettébb... érdekes... foglalkozás... - mondja végül.
Tekintete megvillan, s immáron tisztán érezni lehet hatalmas erejét, már persze csak azoknak, akik nem egyszerű halandók... a mágia... a varázs átitatja a levegőt... nem fél a férfitől, tudja, hogy ha kell, akkor könnyedén elintézhetné. Elvégre ő nem démon, hanem boszorkány... és a férfi pedig csak egy halandó.
- Amy Lee... - hagyja el végül a nő ajkait a hol rettegett, hol tisztelt, hol félt, hol megvetett név... a saját neve...
Vissza az elejére Go down
Constantine Wilson

Constantine Wilson


Hozzászólások száma : 6
Registration date : 2007. Sep. 11.

Egy kis falu Salemtől nem messze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis falu Salemtől nem messze   Egy kis falu Salemtől nem messze Icon_minitimeSzomb. 15 Szept. 2007, 16:05

Constantine végig méri a nőt, majd a vállán lévő jelképen állapodik meg a szeme, majd sóhajt. Lassan közelebb lép a nőhöz, s suttogva megszólal.
- 5 éve, egy kis faluban egy Lycon lányt láttam, órákkal később mikor a könyvekkel visszatértem, hogy ellássam a sebeit a falut lerombolták, s porig égették. Most egy boszorkánnyal hoz össze Isten. Talán eme falu sorsa is a pusztulás? – várná a választ nagyon Constantine, de hírtelen valami történik. Démont érez, majd Lily rohan ki, s karján véres sebek vannak, s sír.
- Constantine bácsi! Anyu hírtelen megváltozott…gonosz lett, s tőr zúz… - szipogja a kislány. Constantine kezéből kiesik a cigaretta, ahogy meghallja eme szavakat, rögtön Lilyre néz.
- Elizabeth…neee… - hírtelen fordul meg, s megindul a ház felé, de előtte megnézi Lilyt.
- Lily maradj a motoromnál – mondja a lánynak, majd a nőre néz. – Szívesen látnám, hogy mire képes, de most nincs időnk…kérem lássa el Lily sebeit…az oldal táskában talál kötszert, s orvosságokat. – ezzel beront a lakásba, s szembe találja magát az őrjöngő nővel.
- Constantine… - sziszegi a nő – megmondtam neked, hogy nem szabadulsz tőlem ilyen könnyen!
- Valóban? – kérdi Constantine. – Had rugdossam vissza a gusztustalan rothad valagad a pokolba démon! – előveszi a keresztet és a bibliát, s felolvas belőle…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Egy kis falu Salemtől nem messze Empty
TémanyitásTárgy: Re: Egy kis falu Salemtől nem messze   Egy kis falu Salemtől nem messze Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Egy kis falu Salemtől nem messze
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lycanthropia :: Salem :: Egyéb helyszínek ^^-
Ugrás: