Lycanthropia
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Lycanthropia

Gyilkos kór, mely benned rejtőzködik
 
KezdőlapKeresésLegutóbbi képekRegisztrációBelépés

 

 Rex Wolf

Go down 
SzerzőÜzenet
Rex Wolf

Rex Wolf


Hozzászólások száma : 2
Age : 35
Registration date : 2007. Dec. 13.

Rex Wolf Empty
TémanyitásTárgy: Rex Wolf   Rex Wolf Icon_minitimeCsüt. 13 Dec. 2007, 23:31

Név: Rex Wolf
Becenév: Wolfe, W(ere)W(olf)= WW
Nem: Férfi
Kor: 19
Születési dátum és hely: 1988. október 5. Párizs, Franciaország
Melyik csoportba szeretnél bekerülni és miért? : Lycon, mert… Öhm… Szeretem a vérfarkasokat.

Jellem:
Szórakoztató, de ha úgy kívánja a szükség komoly, és megfontolt tud lenni, de ez nem rá vall. Mindenből viccet csinál a többieknek a kedvéért. Szeret a központban lenni, ezért néha figyelem felhívásból hülyeséget cselekszik.

Foglalkozás: Alkalmi munkák

Felszerelés:
-1 db hosszú kard

Élőtörténet - Avagy életem
Kezdjük valahol onnantól amikor már tudom, hogy mit csináltam. Állandóan keresztbe tettem másoknak, és kiharcoltam, hogy mindenki rám figyeljen. Ez elég jól ment, addig amíg komolyabb tanításba nem kezdtek velem. Elviselhetetlen gyerek voltam a legtöbb tanár szerint. Általánosba még egész jól figyeltem a dolgokra, aztán meg jött a gimnázium, ahol elkezdődött az igazi élet. Az első hónapban a suli egyik legfélelmetesebb gyereke voltam. Sok hülyeséget tettem, többek között verekedtem és visszabeszéltem. Szüleim kitalálták, hogy be iratnak egy küzdősport edzésre, hogy levezessem az energiámat. Ezt én csak kihasználtam és a többiek ellen fordítottam, így csak még többen kedveltek és utáltak. Rengeteget buliztam a helyett, hogy tanultam volna. A tetőpont az volt, hogy utcai verekedésbe keveredtem és akkor szereztem a sebet a mellkasomon. Csak néhány centi kellett volna és akkor már nem élnék. Szüleim ezt megelégelték és kivettek az iskolából és nagybátyámhoz küldtek Amerikába. Egy kisvárosban élt valahol Massachusetts államában. A nyelvel nem volt különösebben problémám, mert a suliban is tanultam így itt sem volt nehéz a beilleszkedés. Zack bácsi, ahogy én hívom, fura figura volt. Mindenféle varázstörténetet mesélt nekem, persze engem ezek hidegen hagytak. Egyik este beakartam menni a barátokkal a közeli városba amit Salemnek hívtak, de megállított és innentől kezdődik érdekessé válni a történet.

-Ne menj be a városba, különös dolgok folynak ott.- Mondta Zack, miközben Rexet húzta be az ajtóból.
-Ugyan már Zack bácsi, csak azért mert szerinted mindenféle varázslény létezik én miért ne mehetnék be a városba egyet bulizni.- Próbál szabadulni nagybátyja szorításából, de erősen tartja és néhány próbálkozás után feladja.
-Mondom, hogy különös dolgok folynak arra fele, és hidd el, hogy vannak varázslények.
-Hinni a templomba kell, de én azt hiszem, hogy te egyre dilisebb vagy, menj inkább aludni… És engedj el.- Még mindig a szorításból akar szabadulni, de sehogy sem sikerül neki. Kezét már ökölbe zárta, hogy felpofozhassa zacket, amikor egy nem várt pofont kapot.
-Ezt meg, miért?- Kérdezte Rex elképedt arccal.
-Mert nem hiszel nekem és tanítsak egy kis fegyelmezettséget. És most fel a szobádba.
Mivel nem tehetett sokat felment a szobába és bevágta maga mögött az ajtót. Néhány pillanat múlva zörgést hallott a szoba zárában. Neki fut az ajtónak, de elkésik és már a kulcsra zárt ajtó előtt állt.
-Csak biztos akarok benne lenni, hogy itt maradsz.- Üvöltözte Zack.
Néhány mormogó káromkodás után visszafeküdt az ágyra és a telefonért nyúlt. Már a számot írta be amikor eszébe ötlött valami.
~Van ablakom, és nincs befalazva, hogy ez eddig miért nem jutott eszembe?~
Felveszi magára a kabátot és kinyitja az ablakot. Lenéz a füves részre amire nagy valószínűséggel érkezni fog. Egyetlen gondja csak az volt, hogy nagybátyja a nappaliba tétlenkedett ami eléggé megnehezítette a kijutás esélyeit. Ránézett az órára, de nem sok ideje volt a találkozásig, ezért mély levegőt vett és kiugrott az ablakon. Viszonylag halk érkezés volt, de Rexnek még így is megsérült a csuklója az érkezéskor. Halk léptekkel elindult a találkozási helyig. A falu határában találkozott barátaival és gépjármű híján gyalog indultak el a városba. Az első kocsmába betértek és részegre itták magukat. Rex kiszemelt magának egy lányt akivel az estét folytathatná, meg is hódította magának a nőt, de nem sokra emlékezett az estéből. Valahogy visszajutott abba a faluba ahonnan indultak. Átöltözve észreveszi magán az újabb sérülést. Harapás nyomnak tűnt, de mivel nem látszott Rex szerint veszélyesnek nem is foglalkozott vele. Egyik nap nagybátyja belenyomta a kezét Rex vállába mire felordított. Zack egyből arra gondolt, hogy valami különleges lény volt a tettes.
-Figyelj, ha te vérfarkas leszel akkor telelőlek ezüsttel!- Ordítozott vele Zack.
-Állj már le, biztos csak egy kutya volt.- Nyugtatta Rex, de kevés eséllyel.
A fiú közeledését egy puska elővétele követte. Zack rászegezte a puskát az immáron farkasember unokaöccsére. Határozottan tartva a puskáját a fiúra.
-Hozzám ne érj vagy véged!
-Ugyan már, csak nem akarsz lelőni, és egyébként is mit fogsz…- Lövés hallatszik a házban.
Rex végig néz magán és akkor vette észre a karján a sérülést, ami mintha gyorsan regenerálódott volna. Az első lövést további lövések követték, és ijedtében Rex kirohant az utcára ahonnan továbbra is csak a lövések hangját hallotta. Nem mert megállni a városig, ahol az egyik sikátorba leülve végre kifújhatta magát. A sétáló embereket nézte és valami különös dolgot érzett magán, nem tudta, hogy mi volt az. Néhány alkalmi munkával valahogy eltartotta magát, és gyűjtötte a pénzt, hogy csináltathasson magára egy tetoválást. Pénzét összeszedve végre sikerült magára tettetnie. Egyik nap az étterem bejáratát söpörve egy különös ember magával ragadta. Néhány dolgot mesélt neki a farkasemberekről és valami lycon csoportról, de ő kinevette, hogy honnan szerzet ilyen hülyeségeket. Nagy hiba volt tőle, mert az első teliholdkór megtörtént vele az is ami a többiekkel. Átélve első átalakulását mindennek és mindenkinek neki ment. Néhány nap múlva újra látta a férfit és könyörgött neki, hogy vigye el abba a csoportba amiről mesélt neki. Egy nagy várban találta magát, és később kiderült a férfiről, hogy ő az alfahím. Rex elég kellemesen érzi magát a várban, habár elég sok gondot okoz a többieknek, még sem akarja itt hagyni a helyett, ahol végre a fajtársaival lehet.

Külső:
Testmagasság: 180 cm
Testsúly: 70 kg
Szeme színe: kék
Haja színe: szőke
Bőre színe: Enyhén barna
Különleges ismertetőjel: Szíve felett néhány centivel egy sebhely. Bal karján egy farkas fejet formáló tetoválás díszeleg.

Kinézet:
Ember ként:
Rex Wolf Advent_www.kepfeltoltes.hu_

Vérfarkas ként:
Rex Wolf EsWerewolf_www.kepfeltoltes.hu_
Vissza az elejére Go down
Rex Wolf

Rex Wolf


Hozzászólások száma : 2
Age : 35
Registration date : 2007. Dec. 13.

Rex Wolf Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rex Wolf   Rex Wolf Icon_minitimeCsüt. 13 Dec. 2007, 23:33

Bocs, hogy ha rossz helyre írtam, de más helyet nem találtam. De remélem azért ennek ellenére elfogadtok. Smile
Vissza az elejére Go down
 
Rex Wolf
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Lycanthropia :: Előtörténetek :: Elfogadott lycon előtörténetek-
Ugrás: